SHAKEN ORGANS

Zespół wokalno-instrumentalny Shaken Organs powstał w lutym 2017r. z inicjatywy mgr Agaty Szymańskiej. W zasadzie miała to być jednorazowa przygoda pod kątem konkursu „Pojedynek na głosy 2017”, ale kiedy 5 kwietnia wygraliśmy pojedynek, zakiełkowała myśl, żeby z tego pojedynczego przedsięwzięcia narodziła się jakaś piękna muzyczna Słowakowa przygoda.

Od paru lat bierzemy udział w licznych konkursach wojewódzkich i ogólnopolskich, dbamy o oprawę imprez szkolnych, a także Rekolekcji Wielkopostnych. Możemy dumnie nazwać się muzyczną wizytówką naszego liceum!

Corocznie organizujemy koncerty i działamy charytatywnie (szczegóły w zakładce: Działalność charytatywna). Możemy poszczycić się wieloma sukcesami (zakładka: Nasze sukcesy), które każdorazowo dodają nam skrzydeł i sprawiają, że chcemy jeszcze ciężej pracować.

Skład zespołu zmienia się wraz z upływem czasu i „wyfruwaniem” w świat naszych absolwentów. Każdego roku odbywają się przesłuchania, na podstawie których wyłaniani są nowi członkowie Shakensów.

Jeżeli głowicie się, skąd wzięła się nazwa naszego zespołu, musielibyście zapytać o to pierwotny skład zespołu albo prof. Szymańską. Możemy tylko powiedzieć, że „wstrząśnięte organy” pojawiły się kiedyś w anegdocie słownej podczas jedzenia pizzy na sali kolumnowej i … tak zostało!

Kochamy muzykę i chcemy dzielić się naszą muzyczną wrażliwością z całym światem!

 

 

Shakensi na Facebooku:  https://www.facebook.com/ShakenOrgans/

Shakensi na Instagramie: https://instagram.com/shaken_organs?utm_medium=copy_link

 

 

 

 

Dodatkowe informacje